Aktuálně

7.4.2020
Pro velký zájem je již veškerá produkce sadby zeleniny (rajčata, papriky,okurky a další) a také balkonové květiny pro letošní rok zcela zamluvena a tudíš vyprodána Každé úterý bude ZAVŘENO !!!!!!

21.3.2020
První sadba je již zcela vyprodaná , nyní se připravuje sadba do skleníku na květen (papriky ,rajčata ,okurky )Můžete však vozit truhlíky na osázení balkonovými květinami.edit

Kdo jsme....

  Firma byla založena v roce 1990. Prostory zahradnictví byly pronajaty od bývalého zemědělského družstva. Sortiment výroby se zaměřoval na pěstování řezaných a hrnkových květin, zeleniny , jahod a dušičkové vazby. V roce 1998 byl zakoupen nový pozemek na který se zahradnictví přestěhovalo a vybudovalo nové. Od roku 1999 se firma začala nově věnovat realizacím údržbou a projektováním okrasných úprav a zahrad. Změnil se také sortiment pěstovaných rostlin, dřevin a služeb, který stále vylepšujeme a doplňujeme o nové druhy, odrůdy a novinky.
  V současné době se firma nově zabývá realizací zatravňování pomocí hydroosevu.
  Zahradnictví – Forejtek je ryze soukromá rodinná firma, která má dlouholeté zkušenosti v oboru zahradnictví. Při mnoha zakázkách firma spolupracuje s dalšími odborníky a kolegy v oboru.

Projekce zahrad

  
  
  

Copyright ©2008-2012 Zahradnictví Forejtek. All rights reserved.

webmaster